SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Genel

Genel sorulan sorular

Web site Google Optimizasyonu Var mı?

Sunmuş olduğumuz tüm web site hizmetinde alt yapımız %100 optimizasyonlu ve google dostudur. Özgün içerikler ve çıkmak istediğiniz anahtar kelimeler ile hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Siteler Mobil Uyumlu mu?

Hazırlamış olduğumuz tüm web siteler mobil uyumludur.

E-ticaret sitemize Sanal pos ve pazaryeri entegrasyonu yapabilirmisiniz?

Kullanmış olduğunuz e-ticaret site altyapısını inceleyerek sanal pos , pazaryeri entegrasyonları için özel yazılım çalışması yaparak çözümler üretmekteyiz.

Mobil Uygulama Yaptırabilirmiyim?

Mevcut sitelerinize veya farklı fikirleriniz için hayal ettiğiniz mobil uygulama çalışmaları genel bir değerlendirme ve fizibilite çalışması yaparak sizler için inceleme yapmakla birlikte mobil uygulamalar Andorid & İos altyapısı ile hazırlamaktayız.

Web Siteme Mobil Uygulama Yaparmısınız?

Kullanmış olduğunuz web sitelerinize mobil uygulama çalışması yapılmaktadır.

Yazılımlarınız güvenlik ve hız sorunu yaşarmıyım?

Firmamız üzerinden kullandığınız web site ve mobil uygulamalar için altyapı ve güvenlik önceliğimizdir. Tüm web sitelerimiz için özel yazılımlarımız ile güvenli sunucularımızda barındırmaktayız .  Yazılımlarımız %100 hız optimizasyon kabiliyeti vardır. Sitelerde geç açılma , yavaş işlem görme gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

Fiyatlandırma

Uygun fiyatlı site alabilirmiyiz.?

Her bütçe için ekonomik kurumsal site tasarımlarımız mevcuttur . Detaylı fiyatlandırma için Tıklayınız

Mobile App fiyatlandırması ne kadar?

Mobil uygulama fiyatlarımız tamamen istemiş olduğunuz projelere göre zaman+yazılım+ diğer maliyetlere göre değişiklik göstermektedir.